Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.51g 
de en fr nl es pt ru hu pl

Occitan Cup Meauzac

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodówLieu dit Chapas 82290 MEAUZAC
GPS: N 44° 04'35.5" E 1° 13'16.1"

Termin15.-16.05.2021
Ostateczny termin30.04.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PCC
Poziom3
Ilość torów16
Liczba strzałówapprox. 300
Strzelany w
1,5 dni

Opłata startowaEUR 110€ Junior 50€ déjeuner inclus samedi et dimanche
Zapłata
Prepayment only, within 8 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


Veuillez identifier votre paiement, qui paye pour qui!
Vous devez vous inscrire en liste d'attente, dès le paiement reçu nous constituerons les squads
Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorEric Bizouarn
RangemasterJean-François DESAUGERE
StatsdirectorNicolas LAMOUREUX
ogłoszeniehtml (Mo 25 Jan 2021 14:45:35 CET)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klub
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open71271027
Standard22 1112752
Production43 310662
Revolver1    1
Classic2  125
Production Optics4  6515
PCC17 411638
Suma961204736200
FRA198
MON1
AND1
presidentsmedals4
presidentsmedals9

Squad 1Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 2Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Phil JourdeFRAPCCSuperSenior1green Jacques SautourFRAPCCSuperSenior
2green Jean-Marc ClotFRAPCCSenior2green Jean Jacques RoulandFRAOpenSuperSenior
3green Bertrand LatasteFRAPCCOverall3green Xavier CalleFRAPCCOverall
4green Coraline VaryzeFRAPCCLady4green Arnaud FougerouseFRAProduction OpticsOverall
5green Jean-François DesaugèreFRAPCCSuperSenior5green Norbert PaponFRAPCCOverall
6green Mireille BizouarnFRAStandardLady6green Georges MaryeFRAPCCOverall
7green Eric BizouarnFRAOpenSuperSenior7green Patrice GuigouFRAPCCOverall
8green Xavier CABLÉFRAStandardSenior8green Jean-Marc ChauvetFRAStandardSenior
9green Nathalie CABLÉFRAOpenLady9green Stephane LegliseFRAStandardOverall
10green Philippe Da rosFRAStandardSuperSenior10green Audrey RebillierFRAStandardLady
      
Squad 3Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 4Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Patrick BadaireFRAProductionSuperSenior1green Frédéric ValesmesFRAProductionOverall
2green Pascal Dos santosFRAProduction OpticsSenior2green Alexandre ArmenierFRAStandardOverall
3green Lynne GarlickFRAStandardLady3green Karim GuedraFRAProductionOverall
4green Patrick CarpentierFRAProduction OpticsSuperSenior4green Jean Paul MullerFRAStandardSuperSenior
5green Geraldine GourinalFRAStandardLady5green Alexis CovesFRAProductionOverall
6green Laurent DaudeFRAPCCOverall6green Jean-Pierre BrissetFRAPCCSuperSenior
7green Hugues AdrianFRAProductionOverall7green Pierre GÉRARDFRAClassicOverall
8green Eric MartinFRAProductionOverall8green Pascal Tournier OuagginiFRAPCCSenior
9green Philippe TaeckensFRAPCCSuperSenior9green Hélène Tournier OuagginiFRAPCCLady
   10green Nicolas BeghinFRAProductionOverall
      
Squad 5Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 6Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Stephane LoctauxFRAStandardSenior1green Hervé DenysFRAOpenSuperSenior
2green Christian MoineFRAOpenOverall2green Pierre PivotFRAProductionOverall
3green Antoine JimenezFRAOpenSuperSenior3green Jean-Luc FournierFRAProductionOverall
4green Cyril DupréFRAProductionOverall4green Gérard CouraultFRAClassicSuperSenior
5green Jean-Marc AragonFRAProductionOverall5green Frédéric RoratoFRAStandardSenior
6green Joseph AdamFRAProductionOverall6green Nicolas LamoureuxFRAProductionOverall
7green Estelle CassaniFRAProductionLady7green Thierry RoquesFRAStandardSenior
   8green Philippe Coquelle HGFRAClassicSenior
      
Squad 7Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 8Piątek PrematchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green André CollardFRAStandardSuperSenior1green Michel LarribeFRAStandardOverall
2green Patrice Gimat-LatuFRAStandardSuperSenior2green Jérôme GiolatFRAStandardOverall
3green Alexandre GascFRAOpenOverall3green Christophe AlazardFRAPCCOverall
4green Michel SanchezFRAOpenSuperSenior4green Edouard NiuboFRAPCCSenior
5green Serge EsteveFRAPCCSuperSenior5red Matthieu BenneFRAProductionOverall
      
Squad 9Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 10Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Carine BlanquetFRAPCCLady1green Alexandre FournierFRAProductionOverall
2green Naomi KernMONStandardLady2green Edouard BoixSabataFRAProductionOverall
3green Patrick BaculardFRAStandardOverall3green Neil MenziesFRAStandardOverall
4green Ludovic MarabeufFRAStandardOverall4green Christophe PoirotFRAProductionOverall
5green Laurent RubioFRAStandardOverall5green Erwan PoirotFRAProductionOverall
6green Nicolas BergamascoFRAProductionOverall6green Jean-François AuburtinFRAProductionOverall
7green Olivier HoutekinsFRAProductionOverall7green Christian De BersaquesFRAProductionSuperSenior
8green Siegfried WillmesFRAProduction OpticsSenior8green Hélène De BersaquesFRAProductionLady
9green Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall9green Yannick CadetFRAProduction OpticsSuperSenior
   10green Pierre MaugainFRAProductionOverall
   11green Cyrill MorenoFRAProductionOverall
      
Squad 11Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 12Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Xavier MarchantANDStandardOverall1green Pierre-Yves ReppelinFRAStandardSenior
2green Georges DazziFRAOpenSuperSenior2green Jean-Luc BohainFRAPCCSenior
3green Gilles RenouxFRAOpenSuperSenior3green Robin BohainFRAPCCOverall
4green Muriel RENOUX - MARTYFRAPCCLady4green Pierre OlombelFRAProduction OpticsSuperSenior
5green Patrick RenaudFRAOpenOverall5green Julien VincentFRAClassicOverall
6green Marion DupuyFRAStandardLady6green Pierre PagetFRAStandardSenior
7green Daniel BalesiFRAOpenSuperSenior7green Philippe ChenavierFRAProductionOverall
8green Freddy MariaFRAOpenSenior8green Frederic KarbichFRAStandardOverall
9green Patrice MartinFRAOpenSenior9green Marc PoujolFRAProductionOverall
10green Olivia MartinFRAOpenLady10green Laurent OcchiniFRAProductionOverall
11green Pascal DagornoFRAProduction OpticsSenior   
12green Pierre BadesaFRAOpenSenior   
13green Jerome CzykajloFRAOpenOverall   
      
Squad 13Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 14Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christophe SappaFRAPCCOverall1green Francis ZegermanFRAStandardSuperSenior
2green Laetitia NohetFRAStandardLady2green Denny TakacsFRAProductionOverall
3green Phillppe MorenaFRAStandardSenior3green Olivier van De casteeleFRAPCCSenior
4green Philippe CoquelleFRAPCCSenior4green Audrey ChauveauFRAStandardLady
5green Pellegrini JeanfrancoisFRAOpenSuperSenior5green Pierrot SubreroFRAStandardOverall
6green François TreussardFRAPCCSenior6green Anne FournierFRAStandardLady
7green Luc ScherFRAPCCOverall7green Laurent De chesseFRAProduction OpticsOverall
8green Philippe ReyFRAPCCSenior8green Jerome PoiretFRAStandardOverall
9green Stepane CrouzetFRAProductionSenior9green Jérémy GrotinoFRAPCCOverall
10green Ludovic BlancFRAPCCOverall10green Aboubacar GUISSÉFRAProductionOverall
   11green Roland CharrinFRAProductionSuperSenior
   12green Pierre TrefconFRAProductionOverall
      
Squad 15Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 16Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Patrice Da costaFRAProduction OpticsSenior1green Nicolas AndreolettiFRAStandardOverall
2green Jean-François MasseronFRAOpenSuperSenior2green Jean-Philippe BinetFRAProductionSenior
3green Wilfried DruartFRAPCCOverall3green Eric PaulinFRAStandardSenior
   4green Frederic SendouFRAStandardSuperSenior
   5green Jean Philippe BailleFRAStandardSenior
   6green Ronan CaveribereFRAProductionOverall
   7green Gilles SanchezFRAProductionSenior
   8green Christophe CalmeauFRAStandardOverall
   9green Emmanuel simiakosFRAProductionSenior
   10green Bastien MartiasFRAStandardOverall
      
Squad 17Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 18Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gilles GuintoliFRAOpenOverall1green Rudy JouetFRAClassicSuperSenior
2green Guillaume BrunettiFRAProductionOverall2green Nicolas HumilierFRAProductionSuperSenior
3green Philippe HouardFRAProductionSuperSenior3green Pierre louis TurbilFRAStandardOverall
4green Jean-Baptiste HouardFRAProductionOverall4green Vincent CardoenFRAStandardOverall
5green Michel GardacciFRAStandardSenior   
6green Pierre RoinelFRARevolverOverall   
7green Xavier WavrantFRAPCCSenior   
8green Alain PerdrixFRAProductionSenior   
      
Squad 19Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 20Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Olivier FeltFRAStandardSenior   
2green Baptiste FeltFRAOpenJunior   
3green Nicolas NouarFRAPCCOverall   
4green Christophe MatheronFRAProductionOverall   
5green Axel WandenabieleFRAProductionOverall   
6green Marc SerraFRAStandardOverall   
7green Serra HerveFRAPCCOverall   
8green Jean-François GalmesFRAProductionSuperSenior   
      
Squad 21Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 22Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Didier PaulusFRAPCCOverall1green Jean-Jacques VignauFRAOpenOverall
2green Chantal PaulusFRAStandardLady2green Yohan DespeauxFRAProductionOverall
3green Brice LatgerFRAProductionOverall3green Jean philippe MervilleFRAProductionOverall
4green Jonathan GendryFRAProductionOverall4green Stéphane Jean GuillardFRAOpenOverall
5green Sophie BeldowskiFRAStandardLady5green Filipo LanzaFRAOpenSenior
6green Arnaud BoitteFRAStandardOverall6green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior
7green Rémy MaintenatFRAProductionOverall7green Olivier CazenaveFRAPCCSenior
8green Luc LanetFRAPCCSenior   
9green André Truong vinh tongFRAStandardSuperSenior   
10green François BuffardFRAOpenSenior   
11green Sylvain PivoteauFRAProductionSenior   
      
Squad 23Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 24Sobota et NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe SofiaFRAProductionSenior1green Laurent MilleraFRAProductionSenior
2green Philippe Ganeman-valotFRAProductionSenior2green Pierre-louis ChauvotFRAProduction OpticsSenior
3green David GauthierFRAStandardOverall3green Jeremie CadetFRAProduction OpticsOverall
4green Alexis LaurelFRAPCCOverall4green Michel RibeiroFRAOpenSenior
5green Julien PalacinFRAProductionOverall5green Philippe ChappuisFRAProduction OpticsOverall
6green Franck VialaFRAProductionOverall6green Gérald MarsolFRAProductionOverall
7green Morgan DenoyellesFRAProductionOverall7green Valère BerthoméFRAProduction OpticsSenior
8green Marie-claude DenoyellesFRAProductionLady8green Gerald BeauperinFRAStandardOverall
   9green Patrick CollombatFRAProduction OpticsSuperSenior
   10green Jean-luc EstagnasiéFRAProduction OpticsSuperSenior
   11green Emmanuel VallezFRAProductionSenior
   12green Aurélien BerthellemyFRAProductionOverall
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Cêline BusserFRAProductionLady
2red Philippe PenalverFRAStandardSenior
3red Pascal LefebvreFRAProductionSenior
4red Dominique AmaroFRAProductionOverall
5red Alain BusserFRAProductionOverall
6red Patrick BeltchevFRAProductionOverall
7red Yvanna PineauFRAOpenLady
8red Dimitri NigrowskyFRAOpenOverall
9red Michel EvesqueFRAProduction OpticsSuperSenior
10red Olivier FernandesFRAStandardOverall
11red Younes BassimFRAStandardOverall
12red Gilles WeberFRAProductionSenior
13red Valerie d' ALIAFRAProductionLady
14red Gerard ConnoueFRAPCCSuperSenior
15red Didier BigorneFRAStandardOverall
16red Pellegrini FrancoisFRAOpenSuperSenior
17red Frédéric ClavelFRAStandardSenior
18red Alexandra ClavelFRAStandardLady
19red Delphine BuonoFRAProductionLady
20red Alain Le BorgneFRAStandardSuperSenior
21red Jocelyn PetitFRAOpenSenior
22red Herbert KraftGERStandardSuperSenior
23red Philip TerryFRAProductionSuperSenior
24red Frederic ChidaineFRAProduction OpticsSenior
25red Lisa Mariack-KraftGEROpenLady
26red Teresa SyrokaFRAProductionLady
27red Jean-Claude JouyFRAProductionSuperSenior
28red Joel GerardFRAClassicSuperSenior
29red Sébastien SanterreFRAProductionSenior
30red Philippe NadinFRAOpenSenior
31red Olivier DissauxFRAProductionOverall
32red Jacques MaionFRAPCCSenior
33red Patrick VillepreuxFRAClassicSenior
34red Kharchi MounaFRAStandardLady
35red Daniel OsterFRAProductionSenior
36red Christian LeleuFRAPCCSuperSenior
37red Paul LeclairFRAProduction OpticsOverall
38red Vincent JeandillonFRAProductionSenior
39red Jeanpierre LahetFRAOpenSenior
40red Christophe PironFRAProductionOverall
41red Jean Paul CassignacFRAProductionSenior
42red Fabien RibèsFRAProduction OpticsOverall
43red Emmanuel MarconnetFRAProductionOverall
44red Yves DrugeonFRAOpenSenior
45red Damien PaugamFRAProductionSenior
46red Jacques RonzierFRAStandardSuperSenior
47red Jean pierre GillesFRAStandardSenior
48red Dominique ZajdelFRAStandardSuperSenior
49red Gregory DrugeonFRAOpenOverall
50red Jeremy BoudinelleFRAStandardOverall
51red Raymond AguerFRAStandardOverall
52red Chi-viet Ho vietFRAProduction OpticsOverall
53red Thierry VincentFRAStandardOverall
54red Laurent CoupeFRAProduction OpticsOverall
55red Dujour ValentinFRAProduction OpticsOverall
56red Cecile BugotFRAStandardLady
57red Rodolphe KocherFRAProductionOverall
58red Claude DuboisFRAStandardSuperSenior
59red Cosmin SalacFRAProductionOverall
60red Dominique FournierFRAProductionSenior
61red Philippe RougeFRAClassicSenior
62red Yannick RouzieFRAOpenOverall
63red Yohann LepelletierFRAProductionOverall
64red Laurent Le bourhisFRAStandardSenior
65red Edouard JeannotFRAProductionSenior
66red Jean luc DesagneauxFRAOpenSuperSenior
67red Danielle IevaFRAProductionLady
68red Ingrid Jean-BaptisteFRAProductionLady
69red Fg MarienfeldtFRAClassicOverall
70red Mathieu VouteFRAProduction OpticsOverall
71red Nicolas RigletFRAClassicOverall
72red Emmanuel GerbaultFRAProductionSenior
73red Stephane FavardFRAProductionOverall
74red Jean Michel DiasFRAProductionSenior
75red Jérôme BoyerFRAProductionOverall
76red Maxime LambertFRAClassicOverall
77red Julien BoitFRAClassicOverall
78red Emmanuel SilveraANDStandardOverall
79red Guillaume WaillFRAProductionSenior
80red Pierre ChadelatFRAProductionSenior
81red Eudes Le bourhisFRAStandardOverall
82red Andy CanaliFRAStandardOverall
83red Aurélien BouéFRAOpenOverall
84red Sebastien BaronFRAProductionSenior
85red Yann BELLON-ESBELINFRAStandardSuperSenior
86red Marc OteroANDProductionOverall
87red Pascal PepyFRAStandardSenior
88red Pierre JulliardFRAProduction OpticsOverall
89red Thomas SoulardFRAOpenOverall
90red Patrick BezotFRAPCCSenior
91red Delphine BezotFRAPCCLady
92red Vincent GuillemainFRAStandardOverall
93red Aurélie ClémentFRAProductionLady
94red Tibor VassFRAProduction OpticsOverall
95red David PhotionFRAClassicOverall
96red Cesarq MeiFRAStandardSuperSenior
97red Kevin BuissonFRAProductionOverall
98red Jean-Pierre Quoilin GinolinFRAProduction OpticsSuperSenior
99red James SimsonFRAClassicSuperSenior
100red Jonathan GenesFRAStandardOverall
101red Luca FanzuttiFRAProductionOverall
102red Thierry ObriotFRAOpenSuperSenior
103red Emile ObriotFRAOpenOverall
104red Eric GrauffelFRAProductionOverall
105red Sébastien EgretFRAPCCOverall
106red André MerlierFRAPCCSuperSenior
107red Jerome MoschiettiFRAStandardOverall
108red Jordan ChabertFRAProductionOverall
109red Terki SebastienFRAPCCOverall
110red Olivier MourierFRAPCCOverall
111red Tom AdesFRAPCCOverall
112red Arnaud BellatFRAPCCOverall
113red Thierry SourryFRAProductionSenior
114red Xavier LamoiseFRARevolverOverall
115red Nicolas DeldoFRAOpenSuperSenior
116red Jean-François EichFRAPCCOverall
117red Christian CutayaFRAStandardOverall
118red Guillaume SantrandFRAProductionGlobal
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (119)
green: potwierdzone / zapłacone (199)